Erkek yatakta nasıl mutlu olur kadından ne bekler istekleri nelerdir bu yazıda sırasıyla anlattık. Onu mutlu etmenin yollarını keşfedin.

Sevgilinizi ya da kocanızı memnun etmenin yollarını mı arıyorsunuz? Yatakta daha becerikli bir kadın olup onun sonsuz sevgi ve bağlılığını kazanmak mı istiyorsunuz? Öyleyse erkek yatakta nasıl mutlu olur konulu bu yazımız sonrasında erkeklerle ilgili çok şey keşfetmiş olacağınızı şimdiden söyleyelim.

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur Beklentileri Nelerdir?

Erkek yatakta nasıl mutlu olur kadından beklentileri nelerdir? Erkek dünyası oldukça standarttır. Özellikle cinsellik konusunda 7’sinde neyse 77’sinde de odurlar. Yatakta ve de gündelik yaşamda pek çok erkeğin beklentisi birbirine hayli benzer durumdadır. Elbette kişisel özelliklere göre belli başlı farklılıklar bulunur fakat bir genele vurduğumuzda erkeklerin yatakta nasıl mutlu olacakları son derece standart bir zeminde ilerlemektedir. Erkekleri yatakta mutlu edebileceğiniz özel taktiklerin detaylarına geçmeden önce kısa bir giriş yapıp, onları yatakta mutlu edecek şeylerden bahsedelim.

  1. Erkek, kadınının iştahlı olmasını bekler. Bundan büyük mutluluk duyar.
  2. Yatakta ve cinsel yaşamının genelinde değişim ve macera bekler. Bu yönü tatmin edildiğinde mutlu olur.
  3. Kadınının seksi bir kadın olmasını ister.
  4. Yatakta kendine güvenen, cesur, deneyimli bir kadınla birlikte olmaktan mutluluk duyar.
  5. Denenmemişleri ona denetecek bir kadın ister.
  6. Seksi sadece seks olarak görmeyen, işin içerisine tatlı aşk oyunları katabilen bir kadınla mutlu olur.
  7. Yatakta cilveli ve çekici olmayı bilen bir kadınla mutlu olur.

Peki tüm bunlar nasıl olur? Bir kadın erkeğini yatakta mutlu etmek için ne yaparsa erkek yatakta mutlu olur detayları aşağıdaki satırlarda bulacaksınız.

Erkek Yatakta Nasıl Mutlu Olur? Onu Mutlu Etmek için Ne Yapmalıyım?

Erkek yatakta nasıl mutlu olur sorunuza yukarıda saydığımız 7 maddede gördüğünüz cümleler öylesine yazılmış birer cümle değiller. Her birinin altında yatan detaylar ve teferruatlar için kitap yazılır! Ki bizde size tüm bu detayların neler olduğunu öğrenebileceğiniz Yataktaki Kraliçe pdf kitabının indirme linkini bu yazımızın sonunda vereceğiz. Erkeğinizi yatakta mutlu etmek için neler yapmanız ve neleri yapmamanız gerektiğini bu e-kitaptan kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Kısmen yazılı kısmen resimli anlatımlarla neler yapmanız gerektiğini gayet net bir şekilde görebilirsiniz.

Cinsel bilgiler konusunda fenomen olmuş bir kitap bu. Erkeğinizi yatakta mutlu ederek onun sonsuz aşkını ve bağlılığını kazanmanızı amaç edinmiş bilgiler barındırıyor. Yazarı Sibel Savaş diyor ki;

Erkekler yatakta ne ister? Kendisini tam anlamıyla tatmin edebilecek bir kadın ister. Elbette ki bu sadece bir başlangıç. Çünkü erkekler tatmin edilmenin yanı sıra renkli, eğlenceli ve hareketli bir seks hayatı istiyor. Yani; Yataktaki Kraliçe’yi istiyorlar. Eğer onun yatağının kraliçesi olamaz, senden yüksek haz almasını sağlayamaz ve yatakta bambaşka dünyaların kapılarını ona aralayamazsan kısa bir süre sonra senden sıkılacaktır. O adam kocan bile olsa!

“Erkek yatakta nasıl mutlu olur” sorularınızın tüm cevaplarını bu kitapta detaylıca bulacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Kitabı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

 

Yataktaki kraliçe kitabı

Diğer Konular: