Erkekleri tahrik eden sözler-Bu listeyle erkekleri tahrik edip, akıllarını yerinden alabilirsiniz. Erkekleri tahrik eden en etkili sözler.

Erkekleri tahrik etme etkisine sahip sözler pek çok ilişkide farklılıklar gösterebilir. Kimi erkek daha sert şeyler duymak isterken kimi erkekler daha naif şeyler duymak isteyebilirler. Erkekleri tahrik eden sözler her erkeğe göre farklılıklar gösterse de bazı sözler vardır ki tüm erkeklerde bomba etkisi yaratır. Sizler için hazırladığımız liste ile erkeklerin aklını yerinden alabilirsiniz.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler Yataktaki Kraliçe’de

Erkekleri tahrik eden sözler Yataktaki Kraliçe’de ne demek? Yataktaki Kraliçe nedir? dediğinizi duyar gibiyiz. Yataktaki Kraliçe cinsel yaşam konusunda bilinmesi gereken her şeyi detayları ile aktaran bir e-kitap. Bu kitap öyle bilgiler barındırıyor ki erkekleri tahrik eden sözlerle birlikte pek çok detayı açıkça işliyor. Erkekleri baştan çıkarmanın çok özel metotlarının anlatıldığı bölümde, erkekleri tahrik eden her detay aktarılıyor. Kitabı indirip okuyabileceğiniz linki bu yazımızın son satırında göreceksiniz. Telif hakkı sebebiyle içeriğini burada yayınlayamıyoruz ama bu siz bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirip rahatlıkla okuyabilirsiniz. Şimdi gelelim bizim listemize.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler Nelerdir?

Bir erkek üzerinde kalıcı etki bırakabilmenin vazgeçilmez yollarından biri ilişkinizin cinsellik boyutuna heyecan katmaktır. Peki heyecan veren tahrik eden bu sözler nelerdir, erkeklere neler söylenebilir?

1. Fantezilerin gücünü kullanın

Ne diyerek onu tahrik edeceğinizi kestiremediğiniz anlarda fantezilerin gücünü kullanabilirsiniz. Kendinize ait cinsel bir fantezinizi ona anlatın. Bu onu hayli tahrik edecektir. Onu da bu oyuna dahil edin ve sizin başlattığınız bu fanteziyi devam ettirmesini isteyin. Erkekleri tahrik eden sözler olarak belli kelime öbekleri bulamadığınızda çok pratik bir yöntemdir bu.

2. Onun fantezisini kullanın

Bu sefer bırakın o başlasın. Kendisine ait bir fantezi anlatmasını isteyin ve bu kez siz devam edin. Emin olun o bir şeyler anlatırken sizin araya girmiş olmanız onu fazlasıyla etkileyecektir.

3. Seks oyuncaklarının gücünü kullanın

Seks oyuncakları erkekler nazarında büyük bir güce sahiptir. Yataktaki Kraliçe kitabında bu konu da detaylıca ele alınmış. Ülkemiz kadınları seks oyuncaklarına pek sıcak bakmıyor ama erkekler üzerindeki tahrik edici etkisine inanamazsınız! Sözlerden bile daha etkililer. Erkekleri tahrik eden çok önemli bir faktör. Erkeğiniz üzerinde unutulmaz bir etki bırakmak için ona seks oyuncaklarından bahsedebilir ve hatta denemek istediğinizi söyleyebilirsiniz. Aklı yerinden çıkacaktır.

4. Üzerinizdekilerden bahsedin

Erkekleri tahrik eden sözler içerisinde en yaygın olanlardan biri de üzerinizde ne olduğunu ona çıtlatmaktır. Bir mesajla yazabilir ya da yan yanaysanız kulağına fısıldayarak iştahını kabartabilirsiniz. Özel bir seks kostümü alabilir ve bunu ona göstermeden önce tarifini yaparak tahrik eden sözler listenize bir tane daha ekleyebilirsiniz. Erkekler dantelli, sıradan iç çamaşırlarından bıkmış durumdalar! Yataktaki Kraliçe bu konuda da önerilerde bulunuyor. Özel seks kostümlerinin çok önemli seks trendlerinden biri olduğu vurgulanmış kitapta. Tahrik edici etkisi paha biçilemez örnekler resimleriyle gösterilmiş. Alın erkeğiniz için özel bir kostüm ve o henüz görmeden modelini, rengini, özelliklerini sözlerinize dökün.

Erkekleri Tahrik Eden Sözler ve Dahası için Yataktaki Kraliçe Oku

“Erkekleri tahrik eden sözler” ve çok daha fazlası için siz de Yataktaki Kraliçe kitabından faydalanabilirsiniz. Kitabı okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Yataktaki kraliçe kitabı

Diğer Konular: