Kocam beni sevmiyor diye üzülüyorsanız artık buna son verin çünkü kocanızın aşkını alevlendirecek metotlar var. Bu yazıda metotları sırasıyla anlattık.

Evliliklerde birçok koca, bir süre sonra aşk heyecanını yitirir. Bu hem hayatın normal bir akışı gibidir ama bir o kadar da kadın kişinin yanlışları sebebiyle yaşanan bir durumdur. Öncelikle kocam beni sevmiyor diyen bir kadının ne gibi hatalar yapmış olabileceğini konuşalım. Ardından da kocanızdan kaynaklı sorunlara değinelim.

Kocam Beni Sevmiyor Neden?

Kocam beni sevmiyor ne yapmalıyım diyen bir kadın öncelikle şuna cevap bulmalıdır.  Kocam beni neden sevmiyor olabilir? Gelin birlikte inceleyelim.

Geçenlerde bir arkadaşımla sohbet ederken, eşini annesi gibi sevdiğini söyleyen kelimeler döküldü ağzından. Bu duruma çevremdeki başka başka erkeklerden de çok kere şahit oldum. Psikolog bir arkadaşımın da verdiği bir istatistik oldukça şaşırtıcı. Kadınların erkeklerine karşı, anne sevgisi aşılamaya çok daha yatkın olduklarını gösteren bir araştırma sonucundan bahsetti. Örneğin, onun yediği yemekten içtiği sigaranın sayısına karışmak gibi bir sürü annelik rolü evliliklerde kol geziyor. Kadın kişi bu şekilde kocasına sevgi ve ilgi verdiğini, iyi birşey yaptığını zannediyor ama erkeklerin beklediği sevgi ve ilgi türü maalesef ki bunlar değil. Kocam beni sevmiyor diyen birçok kadın aslında yanılıyor. Erkeklerin çoğu karısını seviyor ama bazı nedenlerle bunu gösteremiyor.

Sizin evliliğinizdeki sorunun bu olmadığını düşünüyor olsanız bile inanın birçok kavganızın, onun size olan ilgisizliğinin belki de aldatmasının derinindeki sebep öncelikle bu. Kocam beni sevmiyor diyen birçok kadının en çok dikkat etmesi gereken şey bu. Anne gibi davranmaya devam ettiğiniz sürece sizi asla şehvetle arzulayacağı bir kadın olarak göremeyecek. Bu kadını başka yerlerde arayacak!

Siz babanıza aşık değilsiniz ama onu seviyorsunuz. Peki babanıza çok benzettiğiniz bir erkekle sağlıklı bir aşk hayatı yaşayabilir misiniz? Hayır! Öncelikle, cinselliği yaşadığınız özel anlarınızda olmak üzere kocanızla yaşadığınız hayatın birçok evresinde bu benzerlik sizi rahatsız eder. Ona karşı şehvet, aşk, arzu duyamaz hale gelirsiniz. Bu yüzden siz de kocanıza annelik rolü üstlenerek onu kendinizden soğutmayı bırakın.

Kocam Beni Sevmiyor Diyen Bir Kadının Yapması Gerekenler

Kocam beni sevmiyor diyen bir kadının yapması gerekenler şunlar;

  1. Gündelik yaşamda onla kuracağınız iletişimin modelini iyi belirleyin,
  2. Cinsel yaşamda onun şehvetle arzulayacağı bir kadın olun.

Bu iki madde üzerine çalışarak kısa sürede kocanızın aşkını kazanabilir ve evliliğinizi hiç ummadığınız şekilde düzeltebilirsiniz. Birinci madde için neler yapmanız gerektiğini sıralı biçimde size gösterecek olan ‘Kocanın Kalbine Gir’ isimli pdf kitabı ve ikinci madde için neler yapmanız gerektiğini de detaylarıyla gösterecek olan ‘Yataktaki Kraliçe’ pdf kitaplarını okuyabileceğiniz linki verelim. Okumanızı mutlaka öneriyoruz. Bu kitaplarda önerilen çok özel metotları kocanıza uygulamaya başladığınızda, siz de kocanızın bakışlarındaki farklılığı hemen fark edeceksiniz.

“Kocam beni sevmiyor” derdine son verebilmeniz ve size olan aşkını alevlendirebilmeniz için çok özel metotlar öğreneceğiniz bu iki kitaba buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kocanın Kalbine Gir kitabı

Diğer Konular: