Kocamı nasıl kendime bağlarım ne yapmalıyım diyen bir kadının izleyeceği 3 muhteşem yolu anlattık. Kocamı kendime bağlamak istiyorum diyenlere öneriler.

Birçok evli çiftin sıkıntılarından biridir git gide ilginin, sevginin, heyecanın kaybolması. Kimi çift yıllarca bu şekilde ruhsuzca ilişkisine devam eder, kimisi ise işi kavga kıyamet boyutuna getirerek en sonunda da boşanma yoluna doğru ilerler. Kocamı nasıl kendime bağlarım diyen bir kadın doğru bir çabadadır. Çünkü şartlar bu hale geldiğinde artık hem kadının hem de erkeğin yaşam kalitesi hayli düşer. Sabahları mutsuz uyanılır, yemek sofrasında konuşmalar azalır, yüzler gülmez, birlikte yapılan aktiviteler, gezmeler tozmalar neredeyse yok denecek seviyeye gelir. Bu gerçekten çok kötü bir durumdur. Peki, bu kötü durum nasıl düzeltilir?

Kocamı Nasıl Kendime Bağlarım 3 Muhteşem Yol

Kocamı nasıl kendime bağlarım sorunuza cevap olabilecek en etkili yollardan söz edelim. Bazı özel metotları uygulamak gerekiyor. Eğer doğru metotları uygulayacak olursanız evliliğinizi daha mutlu bir hale getirmek için hiçbir zaman geç kalmış sayılmazsınız. İnanın çok kötü giden evlilikler bile kısa sürede düzelebiliyor. Yapmanız gereken tek şey doğru metotları uygulamak. Peki, bu doğrular nedir? 3 muhteşem yolun detaylarını aşağıda göreceksiniz.

Kocamı nasıl kendime bağlarım 1.yol

Aklınızı kullanın

Herkes kendini akıllı ve zeki zanneder ama zannetmekle aklını kullanmak arasında dağlar kadar fark bulunur. Konu erkekler ve onların bilinçaltı, psikolojik eğilimleri olunca aklı kullanmak bambaşka bir boyut kazanır. Demek istediğimiz şu, erkeklerin psikolojik eğilimlerini bilerek bunları kullanmaya başladığınızda akıllı bir kadın olmuşsunuz demektir ve bu yolda doğru adımlarla ilerlerseniz kocamı nasıl kendime bağlarım diye düşünmenize gerek kalmayacağını siz de göreceksiniz. Erkeklerin bu psikolojik eğilim ve zaaflarını burada anlatabilmek imkansız. Kısa bir konu değil ama bu konuda sırtınızı yaslayabileceğiniz Kocanın Kalbine Gir isimli pdf kitabı indirip okuyabileceğiniz linki yazımızın sonunda paylaşacağız. Rahatlıkla okuyabilir ve içerisindeki metotları kocanız üzerinde uygulamaya başlayabilirsiniz. Yüzlerce evliliği daha mutlu bir seviyeye getirmesiyle ünlü olan bu e-kitapta evlilik ve erkekler üzerine öyle bilgiler paylaşılıyor ki okuyan kadınlar ‘Vay be ne hatalar yapıyormuşum meğer farkında olmadan’ demekten kendini alamıyor.  Bu kitapta anlatılanlar erkekler hakkındaki gizemleri teker teker gösteriyor.

Kocamı nasıl kendime bağlarım 2.yol

Bakımlı olun

Özel metotları uygulamakla birlikte bakımlı olmayı da elden bırakmayın. Öncelikle fiziksel görünümünüzle bakımlı olun. Her kadın taş bebek olmak zorunda değil, olamaz da ama bakımlı olarak çekiciliğinizi bir hayli arttırabilmek mümkündür. Evinizin bakımına da muhakkak özen gösterin. Gün be gün evinizin çekiciliğini arttırmaktan geri durmayın. Böylece hem siz hem de eviniz kocanız için eskisine nazaran daha iyi bir çekim merkezi haline gelirsiniz.

Kocamı nasıl kendime bağlarım 3.yol

Yatakta tam bir kraliçe olun

Kocamı nasıl kendime bağlarım ne yapmalıyım diyen bir kadın kesinlikle ama kesinlikle seksi olmaya, seksi her açıdan bilmeye özen göstermelidir. Yani yatakta tam bir kraliçe olmalıdır. Unutmayın, erkeklerin en büyük zaaflarından biri cinselliktir. Bir erkeği cinsel gücünüzle parmağınızda oynatabileceğinizi asla unutmayın. Zaten ülkemizdeki evlilik sorunlarının çoğu cinsel çekim olmayışından kaynaklanmakta. Bu konuda kadınların düştüğü en büyük hata ‘Sevişiyoruz, orgazm olduğunu görüyorum. Tamam öyleyse sorun yok, kocamı tatmin ediyorum’ yanılgısına düşmeleridir. Oysaki erkekler için tam bir doyum sağlayan cinsellik bambaşka bir cinselliktir.

Toplumumuzun kültür yapısı sebebiyle cinselliği, seksapelliği inanın çok yanlış öğrendik. Erkeklik organından akan bir sıvıyla ölçülebilir bir haz değil bu. Kocanıza cinsel heyecanı ve doyumu tam anlamıyla yaşatamadığınız sürece dünyanın en güzel kadını olsanız fayda etmez. Asla bağlılığını kazanamazsınız.

“Kocamı nasıl kendime bağlarım” diyen bir kadın erkeklerin psikolojik zaaflarıyla birlikte yataktaki zaaflarını da kullanmalıdır. Yukarıda Kocanın Kalbine Gir kitabından söz etmiştik, cinsellik konusunda da Yataktaki Kraliçe kitabından faydalanabileceğinizi söylemiş olalım. Yataktaki Kraliçe pdf e-kitabı ile kocanızı kendinize bağlayabileceğiniz türden bir cinselliğin ne gibi özellikler barındırdığını göreceksiniz ve inanın okuyacaklarınıza çok şaşıracak ve de çok faydasını göreceksiniz.

Her iki kitabı okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kocanın Kalbine Gir kitabı

Diğer Konular: