Kocanın Kalbine Gir kitabı hakkındaki sorulara cevap verdik. Kitabı indirebileceğiniz linki de yazımız sonuna ekledik. Kitap hakkında merak edilen her şey.

Son zamanlarda bir hayli elektronik posta birikmişti posta kutumuzda. Hepsini okuduk ve çoğu postada sorulan ortak bir soru hakkında yazı yayınlamaya karar verdik. Kocanın Kalbine Gir kitabı çok merak edilen bir kitap. İndirmeme değer mi? Gerçekten işe yarıyor mu? Yazarı kim? gibi sorulardı bunlar. Evlilik sorunları sayfası olarak biz zaten kitabı tanıyoruz. Beğendiğimiz ve yeri geldikçe yazılarımızda önerdiğimiz bir kitap. Terapistlere rakip olabilecek nitelikte ve okuyucusuna hayli fayda sağlıyor. Sizlere de tanıtalım istedik ve Kocanın Kalbine Gir kitabını indirebileceğiniz linki de yazımızın sonuna ekledik.

Kocanın Kalbine Gir Kitabının Yazarı Kim?

Kocanın Kalbine Gir kitabı Mojo Akademi ve E-kitap Dünyası tarafından oluşturulmuş bir kitap. Know-How yani Bil-Yap kitaplar üreten başarılı bir ekip. Bilimsel ve yarı bilimsel olan ampirik bilgileri derleyerek konuya göre belli bir yol haritası çiziyorlar. Kitabın okuyucusunun bu yolda nasıl ilerlemesi gerektiğini sırasıyla anlatıyorlar. Kişinin ulaşmak istediği amaca doğru ne gibi davranışlarla ilerlemesi gerektiğini tıpkı bir ilişki koçu gibi anlatan kitaplar üretiyorlar. Kocanın Kalbine Gir kitabının yazarı kimileri tarafından Sibel Savaş olarak biliniyor ama bu yanılgı, kitabın web sayfasında Sibel Savaş’ın bir kitabının da bulunduğu ikili set satışından kaynaklanıyor. Yataktaki Kraliçe kitabının yazarı Sibel Savaş ama Kocanın Kalbine Gir kitabının yazarı başta belirttiğimiz gibi Mojo ve E-Kitap Dünyası.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı işe Yarıyor mu?

Kocanın Kalbine Gir kitabı işe yarıyor. Danışmanlık yaptığım süre boyunca evlilikle ilgili yüzlerce soruna şahit oldum ve bu sorunların bazı özel metotlarla yüksek oranda düzeltilebildiğini gördüm. Evlilik terapistleri bu özel metotların neler olduklarını biliyorlar ama asıl önemli olan sizin de bu metotları bilmeniz ve altında yatan mantıkları doğru kavrayabilmeniz. Bu sayede size uygun bir evlilik terapisti aramaktan ve seanslara tonlarca para harcamaktan kurtulabilirsiniz. Kocanın Kalbine Gir kitabı da aynen bunu sağlıyor. Bu kitap, içerisindeki bilgilerle terapistleri ayağınıza getiriyor. Metotlar sıralı şekilde kitabın içerisinde açıklanmış. Sizin yapmanız gereken tek şey kitaptaki metotları gösterildiği sırada uygulamak.

Harika denemeyecek türdeki evliliklerde çoğu zaman kadının, kocası olan erkeğin kalbinin kilidini açmak için bir ya da birkaç anahtara ihtiyacı olur. Eğer, kadın kişi bu anahtarların ne olduğunu bilirse ve bunun üzerine emek verirse bu evlilik kısa sürede harika sıfatını kazanabilir. Kocasının gözlerindeki aşk ateşi yeniden yanmaya başlayabilir. Bunlar hayal ya da imkansız şeyler değildir. Doğru metotlarla en kötü evlilikler bile şahane bir hale gelebilmektedir. Kitapta anlatılanlar, bu anahtarları hayatınız boyunca boynunuzda taşıyabileceğiniz tür bilgiler içerir. Özetle, Kocanın Kalbine Gir kitabı işe yarıyor ve faydasını çok göreceğiniz bilgiler barındırıyor.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı indir

Kocanın Kalbine Gir kitabını indirmeden önce önemli bir detaydan daha söz edelim. Aşağıda göreceğiniz linke ya da görsele tıkladığınızda açılacak olan sayfada Kocanın Kalbine Gir kitabının ikili setini göreceksiniz. Yataktaki Kraliçe kitabının da dahil olduğu seti. Size tavsiyem, Kocanın Kalbine Gir kitabı ile beraber Yataktaki Kraliçe kitabını da mutlaka okumanız yönünde olacak. Çünkü bir evlilikte aşkı ve bağlılığı arttırmanın en etkili yollarından biri, kocanızı yatakta şaşırtmak ve onun hayranlığını yatakta da kazanmaktır. Yataktaki Kraliçe kitabı işin bu kısmını öğretmektedir. Ciddi tavsiyemdir, vaktiniz varsa her iki kitabı da okuyun.

“Kocanın Kalbine Gir kitabı” ve Yataktaki Kraliçe ile evliliğiniz için çok iyi bir yatırım yapmış olacaksınız. Buraya  ya da aşağıdaki resme tıklayarak her iki kitaba da ulaşabilirsiniz. Evliliğinizde güzel günler diliyorum…

Yataktaki Kraliçe Kocanın Kalbine Gir kitabı

Diğer Konular: