Kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indirmek günah mıdır sevap mıdır hepsini burada öğrenebilirsiniz. Ücretsiz indirebilmek için neler yapılmalı burada.

Dünya genelinde tüm felsefelerde ve dinlerde iyi insan modeli çizilmiştir. İyi insan modeli doğaya, hayata ve bireylere saygılı olun der. Kimsenin hakkını yemeyin der. Kimseye kötülük yapmayın ve her zaman iyilik tarafında olun der.

Kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indir dediğimizde bu iyi insan modelinden uzaklaşmış oluruz. Nedeni ise çok basit. Kocanın kalbine gir kitabı hakkında bilgileri altta sıraladım. Okuyun ve sonra da siz kara verin.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Hakkında

Kitap evlilikte sorunlar yaşayan ve bu sorunlardan bir türlü içinden çıkmaya başaramayan kadınlar için yazılmış bir rehberdir. Yazılma sebebi ise evlilik terapistlerden elde edilen yanlış bilgiler sayesinde halen bu sorunların içinden çıkamamalarıdır. Bu durumda da sürekli terapiye gitmek gerekir. Bu da para demek. Bunu anlayan birkaç yazar gurubu bu sorunları çeken kadınlara destek olmak için kitabı yazmaya başladılar. 2012 tarihinde bu kitap seti yayınladıktan sonra iyi derecede olumlu tepki almıştır. Bunun üzerine kitabı geliştirerek daha da iyi bir duruma getirmişlerdir. Yine çok güzel tepkiler alınca da tüm konuya hakim olabilmek için bazı ek kitaplarla süslediler. Ayrıca Sibel Savaş tan da destek gelince onun yazdığı ek kitaplara da yer verdiler.

Kocanın Kalbine Gir Kitabın Ücreti Neden Yüksek?

Kitabın ücreti yüksek olduğunu düşünmüyorum. Bir terapi zincirine girdiğinizde bu ücretin kat be kat ödeyeceğinize emin olabilirsiniz. Üstelik terapiniz kolaylıkla uzayabilir. Ayrıca mahrem olan bu konuyu neden başkasına anlatasınız. “Kocanın Kalbine Gir kitabı ücretsiz indir” işlemi yapmak bir yana kitabın hakkettiği ücretini ödeyerek evliliğinizi çok kısa bir zamanda istediğiniz şekle sokmanız mümkündür. Yeter ki siz isteyin. Kitap setin fiyatın 119TL dir.

Kocanın Kalbine Gir Kitap Setinde ne Var?

Kitap 100 sayfalık ana kitaptan ve ortalama her biri 30 şar sayfadan oluşan 5 adet ek kitaptan oluşmaktadır. Ana kitap ile ek kitaplar arasında çok güzel işlenmiş bir bağ var. Yol gösteren haritaların bulunduğu ek kitaplarda laf kalabalığı olmadan anlatılmış metotlar bulunmaktadır. Aklınıza bile gelmeyecek kilit noktalara değiniyor. Bu kilit noktaları uyguladığınızda çok kısa bir sürede koçanınızın sizin yanınızdan ayrılmadığını göreceksiniz. Üstelik bunu kocanız anlamayacak bile.

Kocanın Kalbine Gir Kitabı Ücretsiz İndirmek Günah mıdır?

Bana göre günah. Çünkü yukarıda anlattığım iyi insan modeline aykırı gelir kocanın kalbine gir kitabı ücretsiz indir dediğimizde. Bu kadar emek harcamış kişilere karşı günahtır, yazıktır, emeklerine karşı saygısızlık olur. O zaman şunu diyebilir miyiz?  Bu kitaba ücretini ödeyerek almak sevaptır.

Kocanın kalbine gir kitabı satın almak için onun resmî sitesine ziyaret ederek işlemlere başlayabilirsiniz. Siteye gitmek için buraya ya da alttaki resme tıklamanız yeterlidir.