Yataktaki Kraliçe kitabını oku-Kitabı okuyabileceğiniz linki bu yazımızda paylaştık. Değişimi yakalamak isteyenler için bu kitap tam bir fırsat.

Yataktaki Kraliçe kitabı, Know-How (Bil-Yap) türü kitaplar sınıfına giriyor. Pek çok kadına ciddi akıl hocalığı yapıyor. Bildiğiniz gibi toplumumuzun kültür yapısı gereği cinsellik konusu yetkili mercilerden öğrenilebilir bir konu olamadı. Eğitim sistemimizde cinsellik ele alınmıyor. Oysaki bir insanın yaşam kalitesini belirleyen en büyük faktörlerden biri cinsellik. Yataktaki Kraliçe kitabı bu açığı büyük oranda dolduruyor. Yataktaki Kraliçe kitabını oku ve sen de değişimi yakala. Kitabı okumak için en alttaki linke ya da görsele tıklayabilirsiniz.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Oku Dünyan Değişsin!

Yataktaki Kraliçe kitabını oku dünyan değişsin de ne demek diyen kaldı mı? Binlerce kadın cinselliği bu kitapla öğreniyor.

Kadınlar, genellikle evlendikten sonra kocasından öğrendiği kadarını biliyor. Aktif bir cinsel yaşam için evliliği beklemeyen kadınlar da yine sevgilisi olan erkeklerle deneyimleyebildikleri kadar tecrübe sahibi oluyorlar. Peki, erkeklerin hepsi karısına ya da sevgilisine cinselliği öğretebilecek kadar bilgiye sahip mi? Elbette değil. Çünkü onlar da aynı kültürde büyüdüklerinden cinselliğin asıl inceliklerini tam olarak öğrenemiyorlar.

Cinsel yaşam, içerisinde pek çok detay ve incelik barındırır. Önemli olan bu incelikleri bilmektir. Yataktaki Kraliçe kitabını okuyan kadınlar tüm bu incelikleri öğrenebilmekteler. Bu yazımızın sonunda, kitabı okuyabileceğiniz linki vereceğiz ama öncesinde değinceğimiz birkaç detayı daha okumanızı tavsiye ederiz.

Yataktaki kraliçe kitabı okuyucusuna A’dan Z’ye akıl hocalığı yapıyor. Neyi nasıl yapmanız gerektiğini hem cinsel sağlık açısından hem de sizin ve partnerinizin daha yüksek haz alması açısından tüm detaylarıyla gösteriyor.

Bilirsiniz, karşı cinsle olan duygusal ilişkide ilişkinin kalitesini yüksek oranda cinsellik belirliyor. Erkeğin kadınına olan ilgisinin derecesini çoğu zaman cinsel yaşamlarındaki uyum ve haz belirliyor. Yani, erkeğinizin hayranlığını yatakta ne denli kazanırsanız gündelik yaşamda size duyacağı ilgi de o denli artacak. Evliliğiyle ilgili ya da sevgilisiyle ilgili bize danışan kadınlara cinselliğin ne denli önemli olduğunu hep söylüyoruz. İlişki terapistleri, çok kötü giden ilişkileri tersine çevirmekte cinselliği kullanırlar. Bu yüzden siz de bunu ihmal etmeyin. Bakın Sharon Stone der ki;

Kadınlar yalandan orgazm olabilirler ve bunu fark eden erkek bütün bir ilişkiyi yalandan yaşayabilir.

Biz de diyoruz ki erkeğinize ve kendinize yalandan bir seks yaşatmamak için cinselliğe dair bilmeniz gereken ne varsa yabana atmadan hepsini öğrenin.

Yataktaki Kraliçe Kitabını Okurken Neyle Karşılaşacağım? 

Yataktaki Kraliçe kitabını okuduğunuzda karşılaşacağınız şeyler

  • Cinselliği daha bilinçli yaşamanızı sağlayacak bilgilerle,
  • Oral seksten anal sekse kadar bilmeniz gereken her detayla,
  • Erkeğinizi sekste etkilemenin ve onu kendinize hayran bırakmanın metotlarıyla,
  • Cinsel yaşam türlerini tanıtan seks çeşitlerine ait bilgilerle,
  • Genital estetik, vajina sporu, genital sağlık, seks oyuncakları, erkeklerin çılgına döndükleri kostüm ve aksesuarlarla ilgili tüm bilgilerle karşılaşacaksınız.

Ama bunlar karşılaşacağınız şeylerin sadece bir kısmı…

Yataktaki Kraliçe PDF Kitabını Oku

Aşağıda vereceğimiz linke tıkladıktan sonra açılacak olan sayfada Yataktaki Kraliçe kitabının çoklu setlerini göreceksiniz. Evliyseniz, Kocanın Kalbine Gir kitabının dahil olduğu sete, bekarsanız Onu Elde Tut kitabının dahil olduğu sete mutlaka göz atın deriz. Bu kitaplar, erkeğinizin gönlünün kraliçesi olabilmenin sosyal kısımlarını öğreten kitaplardır. Aşağıdaki linke ya da resme tıklayarak arzu ettiğiniz kitabı okuyabilirsiniz.

“Yataktaki Kraliçe kitabını oku” okumak için buraya ya da aşağıdaki görsele tıkla!

 

Yataktaki kraliçe kitabı

Diğer Konular: